Cichos Instalacje Elektryczne  to firma rodzina świadczącą usługi elektryczne od ponad 20 lat. Nasza firma to doświadczeni i wykwalifikowani elektrycy. Do powierzonych nam zadań podchodzimy z pełną odpowiedzialnością, rzetelnie i fachowo wykonując każdą pracę. Nasza szeroka oferta usług, pozwala na pełne dopasowanie się do Państwa potrzeb.

Firma  nie tylko zajmnie się wykonaniem instalacji elektrycznej, ale także doradzi najlepsze rozwiązania techniczne. Stawiamy na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług i dbamy o bezpieczeństwo wykonanych prac. Oferujemy usługi elektryczne, specjalizujemy się w wykonawstwie instalacji elektrycznych, odgromowych, alarmowych , komputerowych , TV-SAT , Zakres naszych prac obejmuje także prace remontowe i modernizacyjne.

Wykonujemy pomiary elektryczne i odbiory zgodnie z wymaganiami Prawa Energetycznego i odpowiednich norm. Niezawodność, solidność i estetyka wykonanych instalacji są dla nas najważniejszymi priorytetami. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanych instalacji, zgodność ze standardami oraz możliwość dostosowania ich do zmieniających się potrzeb naszych klientów.